16 жовтня 2019 р.  відбувся черговий з серії наукових семінарів – тренінгів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

16 жовтня 2019 р.  відбувся черговий з серії наукових семінарів – тренінгів

Семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників (персональні профілі дослідників)»
16 жовтня 2019 р.  відбувся черговий з серії наукових семінарів – тренінгів «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників (персональні профілі дослідників)».
У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники та магістранти ННІНО.
Семінар було проведено співробітниками відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем (Яцишин А.В. та Новицькою Т.Л.) Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
На семінарі було розглянуто такі питання:
  • Розбудова іміджу вченого: створення та підтримування цифрових профілів.
  • Створення і підтримування ORCID та Publons.
З матеріалами семінару можна ознайомитись тут (https://lib.iitta.gov.ua/717459/  )

Дякуємо колегам  з Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за плідну співпрацю у напрямку підготовки і підвищення кваліфікації висококваліфікованих фахівців.
16 жовтня 2019 р.  відбувся черговий з серії наукових семінарів - тренінгів 16 жовтня 2019 р.  відбувся черговий з серії наукових семінарів - тренінгів