Відбулося засідання вченої ради Інституту – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулося засідання вченої ради Інституту

25 травня 2020 року у режимі онлайн відбулося засідання вченої ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Порядок денний засідання передбачав розгляд нагальних для розвитку Інституту питань. Зокрема, про роботу та перспективи розвитку кафедри управління професійною освітою проінформувала її завідувачка Людмила Сидорчук, яка охарактеризувала проблеми кафедри, окреслила шляхи їх розв’язання та ознайомила із чіткими перспективними планами майбутнього розвитку кафедри.

Директорка ННІНО та голова вченої ради Ірина Дейнега назвала присутнім принципи формування штату науково-педагогічних працівників на 2020–2021 н. р. Чітко було зазначено, що задля успішного розвитку та функціонування ННІНО, зокрема у плані надання якісних освітніх послуг та провадження наукової діяльності, першочерговими критеріями при формуванні штату НПП на кафедрах мають стати: креативність, інноваційний підхід, організаторські здібності, уміння професійно проводити профорієнтаційні заходи та готовність злагоджено працювати у єдиному пориві задля досягнення високої результативності у роботі Інституту. Було озвучено основні вимоги щодо норм часу для планування й обліку навчальної роботи НПП, якими ми маємо керуватися при плануванні навантаження на наступний навчальний рік.

Секретар вченої ради Інституту Сергій Черіпко ознайомив присутніх із інформацією про виконання ухвал попередніх вчених рад та висвітлив питання про поселення у гуртожитки Студмістечка НАУ співробітників на час роботи у 2020–2021 н. р.

У підсумку, голова вченої ради Ірина Дейнега подякувала присутнім за конструктивну роботу, побажала здоров’я та висловила сподівання на покращення епідеміологічної ситуації в країні та швидку зустріч задля успішного досягнення поставлених цілей та завдань.