Введення заходів щодо запобігання захворюванням, що викликані коронавірусом COVID-19 – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

12 березня 2020 року відбулася нарада керівників структурних підрозділів Навчально-наукового інституту неперервної освіти з питань введення заходів щодо запобігання захворюванням, що викликані коронавірусом COVID-19.

Заходи проти COVID-19

На нараді директор ознайомила усіх присутніх з наказом т. в. о. ректора НАУ А. Гудманяна від 11.03.2020 №110/од «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, які викликані коронавірусом COVID-19 у НАУ». Обговорили питання щодо роботи груп підвищення кваліфікації, заплановані на березень 2020 року.

Заходи проти COVID-19

За результатами наради складене розпорядження для доведення його до відома усіх співробітників ННІНО.

Розпорядження “Про введення заходів щодо запобігання захворюванням, що викликані коронавірусом COVID-19”