Відбулося засідання науково-методично-редакційної ради у режимі онлайн – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулося засідання науково-методично-редакційної ради у режимі онлайн

Засідання науково-методично-редакційної ради

22 травня 2020 року у режимі онлайн відбулося засідання НМРР Навчально-наукового інституту неперервної освіти, на якому було розглянуто низку питань, що стосуються організації та координації всіх видів навчально-методичної діяльності та дистанційного навчання студентів і слухачів.

Відкрила засідання та привітала присутніх директорка ННІНО, голова НМРР І. Дейнега, звернувши увагу на проблеми та виклики, які постають під час роботи у дистанційному режимі та які потрібно повсякчас вирішувати спільними зусиллями та плідною працею колективу.

Завідувачі кафедр публічного управління та адміністрування Н. Грущинська, управління професійною освітою Л. Сидорчук, а також доцент кафедри технологій управління І. Іванова проінформували про особливості надання економічної освіти магістрам та стан підвищення кваліфікації науково-педагогічними працівниками на кафедрах.

Не менш важливим було питання про стан і перспективи розвитку післядипломної освіти в Інституті, під час розгляду якого своїм баченням щодо модернізації післядипломного навчання поділилися директорка ННІНО І. Дейнега та заступник директора М. Шинкарчук.

Про сертифіковане навчання студентів як засобу підвищення якості підготовки фахівців та про особливості його організації в Інституті доповіли директор центру Н. Маліновська та завідувачі кафедр.