Магістратура – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Перелік галузей знань, спеціальностей та освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в ННІНО НАУ та оголошується набір на навчання у 2020 році

Рівень вищої освіти – другий (магістерський)

Передбачає здобуття особою поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь і навичок, опанування методологією наукової та професійної діяльності, інших компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру у процесі виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.

Загальний обсяг – 90 кредитів ЄКТС

Тривалість навчання – 1 рік 4 місяці

Галузь знань Спеціальність Освітньо-професійна програма (візія ОПП) Форма навчання Умови вступу
28 Публічне управління та адміністрування 281 Публічне управління та адміністрування Менеджмент в органах публічного управління Денна / заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Економічний аналіз й прогнозування в публічному управлінні Денна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Суспільне врядування, регіональний розвиток та самоврядування Заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Управління та адміністрування в авіаційній галузі Заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

07 Управління та адміністрування 073 Менеджмент Управління проектами Денна / заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Адміністративний менеджмент Денна / заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Управління закладами освіти Денна / заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Управління інноваційною діяльністю Заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

01 Освіта / Педагогіка 011 Освітні, педагогічні науки Інформаційно-комунікаційні технології в освіті Денна / заочна
  1. Іспит з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

05 Соціальні та поведінкові науки 053 Психологія Психологія екстремальних і кризових ситуацій Заочна
  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови
  2. Фахове вступне випробування
  3. Додаткове фахове випробування для осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр за іншою спеціальністю

Строки прийому заяв та документів осіб, які вступають на основі диплому про вищу освіту ОС Бакалавр

Вступ на навчання осіб, які вже здобули ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) та бажають здобути ОС Магістр за запропонованою ОПП

Результати фахового випробування 13.08.2020 р. спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»
1 Барна Федір Петрович 192
2 Кравчук Діана Миколаївна 192
3 Погоріла Катерина Володимирівна 190
4 Карюченко Руслан Миколайович 190
5 Кнівець Владислав Васильович 192
6 Сухорука Андрій Іванович 175
073 «Менеджмент»

ОПП «Адміністративний менеджмент»

ПІБ студента Фахове вступне випробування
Денна
Болховітін Девід 128
Брицький Ростислав 128
Заочна
Логінс Станіслав 148
Брицький Ростислав 128
Фролов Денис 180
Барикіна Лілія 120
Хмель Антон 125
073 «Менеджмент»

ОПП «Управління проектами»

ПІБ студента Фахове вступне випробування
Денна
Канаан Нівін 156
Левицька Анастасія 120
Зубчинський Богдан 128
Мазуренко Андрій 125
Заочна
Павловець Вікторія 194
Момот Максим 190
Фролов Денис 180
Бойко Євгеній 144
Черкашина Марія 120
Ковальчук Юлія 150
Ошовський Олександр 120
Зозуля Наталя 156
Бурякова Марина 120
Барикіна Лілія 120
Хмель Антон 125
073 «Менеджмент»

ОПП «Управління інноваційною діяльністю»

1 Заїка Марина Миколаївна 189
2 Бордовська Ірина Григорівна 190
3 Мика Марина Юріївна 191
4 Дяченко Олег Миколайович 178
5 Ковадло Катерина Ігорівна 179
Спеціальність 053 «Психологія»

ОП «Психологія екстремальних і кризових ситуацій

ПІБ студента Фахове вступне випробування
Денна
Киричук Альона Іванівна 151
Діброва Владислав Романович 180
Гудожнікова Анна Олександрівна 155
Заочна
Савченко Вікторія Сергіівна 180
Кулініч Тетяна Геннадіївна 170
Котвицька Віолета Володимирівна 150
Лежаніна Вікторія Володимирівна 150
Петров Андрій Олександрович 160
1 Вознюк Андрій Петрович 178
2 Здурова Валентина Степанівна 180
3 Корольчук Олена Ласлівна 180
4 Поповкіна Олена Валеріївна 145
5 Химич Оксана Василівна 147
6 Фоменко Ірина Ігорівна 170
7 Райко Марина Анатоліівна 147
8 Нізовцева Світлана Вячеславівна 177
9 Мовкуш-Голомовза Вікторія Іштванівна 146
10 Амбарцумян Дмитро Вараздатович 146
11 Чеботар Владілена Борисівна 178
011 Освітні, педагогічні науки

ОПП «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

ПІБ студента Іноземна Фаховий
Денна
1 Безнюк Віталій Володимирович 174 154
2 Бойко Владислав Васильович 169 160
3 Вікторов Сергій Ілліч 159 141
4 Гангало Максим Васильович 183 162
5 Жмаєва Анастасія Євгенівна 185 172
6 Кравчук Владислав Степанович 179 170
7 Куц Артем Олексійович 134 150
8 Ляшок Богдан Олегович 126 168
9 Маломуж Валентин Ігорович 171 148
10 Можина Тетяна Юріївна 167 175
11 Ополонець Олег Павлович 174 150
12 Осипчук Тетяна Олександрівна 183 175
13 Сацький Євгеній Сергійович 176 145
14 Соловйов Тарас Валентинович 105 145
15 Тригуб Роман Андрійович 164 142
16 Чечель Євген Євгенович 100 148
17 Шипович Дмитро Васильович 164 141
18 Щербина Роман Ігорович 176 165
19 Лю Сюнь Лей 169 145
20 Шлода Оксана Миколаївна 100 165
21 Боднарук Валентин Володимирович 176 160
22 Сидоренко Владислав Олегович 176 151
Заочна
1 Калашник Іван Валерійович 134 173
2 Капшук Євгеній Олександрович 167 155
3 Матяшук Ірина Олександрівна 169 175
4 Мельніченко Ганна Юріївна 194 172
5 Устінов Юрій Юрійович 156 170
6 Шепель Олена Олександрівна 110 162
7 Яворська Людмила Миколаївна 148 175
8 Янченко Дмитро Васильович 148 168
9 Форманчук Альона Олегівна 181 170