Відгуки стейкхолдерів на ОПП Інформаційно-комунікаційні технології в освіті – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відгуки стейкхолдерів на ОПП Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

Відгук доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри комп’ютерних технологій І.М. Цідило (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)
Рецензія / відгук доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри комп’ютерних технологій, проректора з навчально-методичної роботи І.В. Гевко (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)
Рецензія кандидата технічних наук, професора кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Шпига П.С. (Національна академія державного управління при Президентові України)
Відгук завідувача кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Войтовича І.С. (Рівенський державний гуманітарний університет)
Відгук доктора фізико-математичних наук, професора завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань М.П. Малежика (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова)