Конференція “Європейські перспективи для молоді” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Конференція “Європейські перспективи для молоді”

З 2003 року в третю суботу травня щорічно в Україні відзначається День Європи. Це день спільних цінностей, спільної історії усіх націй континету. Це прекрасна можливість ще раз дізнатися найцікавіше про Європейський Союз, познайомитися з культурою европейських країн, ще раз нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.

Століттями Європа була роз’єднана війнами і протиріччями. Але вже понад 50 років 28 країн Європи об’єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей у ЄС, щоби зробити світ кращим, досягти стабільності, миру і процвітання. Україна – єдина держава не член ЄС, яка на державному рівні відзначає День Європи.

Приуроченою до відзначення Днів Європи в Україні стала ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Молодь в умовах нової соціальної перспективи», що відбулася 15 травня 2019 року у Національному авіаційному університеті. Організатором заходу виступив Навчально-науковий інститут неперервної освіти.

Учасників конференції привітали ректор НАУ Володимир Ісаєнко і директор ННІНО Ірина Дейнега. Виступаючі акцентували увагу присутніх на активній ролі ЄС у підтримці молоді України, зокрема й студентів Університету, оскільки покращення перспектив для молоді знаходиться сьогодні в центрі уваги співпраці ЄС з країнами Східного партнерства.

Вікторія Давидова – радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні – ознайомила учасників конференції з основними найуспішнішими ініціативами ЄС для молоді, а саме програмами: Еразмус+; професійної мобільності; «Еразмус для молодих підприємців» тощо і закликала до активної співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Цікавими, змістовно глибокими були виступи Олени Дікової-Фаворської, Єлизавети Бурцевої, Олеся Донія, Дмитра Дмитрука, Світлани Минзар, Дарини Павлової та Анни Яцишин, у яких чітко були окреслені перспективи проєвропейського розвитку української молоді та її ролі у розбудові громадянського суспільства в Україні.