Курси підвищення кваліфікації для фахівців аеропорту Львів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси підвищення кваліфікації для фахівців аеропорту Львів

В період з 01 по 10 грудня 2021 року на базі ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ були організовані та проведені курси підвищення кваліфікації за двома напрямами

• «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)»;
  • «Технічна експлуатація аеродромів».

Як відомо, з 04 листопада 2021 року, Міжнародна організація цивільної авіації (ІСАО) впровадила новий формат даних про стан злітно-посадкової смуги (GRF). НН ІНО в цьому році вже провів навчання за такою програмою для 7-ми груп в Україні та 2-х груп в Грузії. Особливістю навчання у Львові було те, що вперше слухачі вже мали, хоч і короткостроковий, досвід роботи в нових умовах. Аналіз цього досвіду і інформація з нових документів ІСАО та Державної авіаційної служби України значною мірою сприяли досягненню більш високого рівня розуміння нових правил та їх ефективного впровадження.

Програмою навчання «Технічна експлуатація аеродромів» передбачено навчання авіаційного персоналу сучасним методам технічної експлуатації з урахуванням нових документів ІСАО, EASA та Державіаслужби України. До слухачів курсів з аеропорту Львів долучився також представник аеропорту «Івано-Франківськ».

У відгуках слухачі високо оцінили зміст та важливість проведення навчання.