Набір на курс «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відкриваємо набір на курс «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму».

В цей складний час на потребу сьогодення для широкого кола психологів, фахівців з соціальної роботи, психотерапевтів, педагогів, реабілітологів, студентів випускних курсів, – маємо актуальну та необхідну пропозицію для підвищення кваліфікації і розширення професійних компетенцій!

Курс «Методи роботи з психічною травмою. Перша психологічна допомога та медико-психологічна реабілітація осіб, які пережили психічну травму» – це навчальна програма, складена виключно з практичного контенту:

• екстремальна психологія;
  • надання екстреної психологічної допомоги;
  • клініко-психологічні проблеми стресу;
  • діагностика розладів адаптації та психічної травми;
  • психотерапевтичні стратегії та методи роботи з психічною травмою (система SIBAN);
  • психічні стрес-пов’язані розлади: тривожні розлади, депресія, вигорання, конверсійні реакції, ПТСР;
  • психологічна корекція посттравматичних стресових розладів методом Символдрама.

Усе найважливіше в одному місці!
Форма навчання: очно-дистанційна

Адреса: м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, НАУ, корпус 8, кабінет № 011,