“Інноваційні технології сучасної практичної психології. – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

“Інноваційні технології сучасної практичної психології.

Навчально-науковий інституту неперервної освіти НАУ проводить набір на чергові курси підвищення кваліфікації практичних психологів за навчальною програмою “Інноваційні технології сучасної практичної психології.

Під час проходження навчальної програми (обсяг програми – 192 год.) ви дізнаєтесь про:

– застосовування сучасних психологічних методик при професійному відборі, запобігання  негативних наслідків та ризиків  впливу персоналу на рівень кадрової безпеки підприємства, подолання синдрому  професійного та емоційного вигорання

– використання основних технологій сучасної психокорекційної роботи, метод Символдрама

– застосування психотерапевтичних стратегій та методів роботи з психічною травмою (система SIBAM), результатів психодіагностичних обстежень у роботі практичного психолога, інноваційніх технології   психологічного консультування дітей та дорослих

– сучасні методики психологічної реабілітації  дітей та осіб з інвалідністю.

По завершенню навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації ННІНО НАУ та два сертифікати про те, що вони в межах навчальної програми підвищення кваліфікації практичних психологів пройшли курс «Знайомство з Символдрамою: Кататимно-імагативною психотерапією» Навчального центру психології та  психотерапії «Salus» та Міжнародної громадської організації сприяння розвитку символдрами (МГО СРС КІП).

Можливий формат роботи  вихідного дня ( по суботах та неділях з 10.00 до 18.00).

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою:

Навчально-науковий інститут неперервної освіти

03058, м.Київ, пр.Комарова, 1, НАУ, корпус 8, кабінет №110