Навчання авіаційних фахівців – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання авіаційних фахівців

На замовлення ТОВ «Авіаремонтне підприємство «УРАРП» в період з 04 по 06 липня Навчально-науковим інститутом неперервної освіти проведено навчальний курс за програмою «Авіаційні правила України, Частина 21 «Сертифікація повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника».

Курс розрахований на навчання авіаційних фахівців, які залучаються до сертифікації цивільної авіаційної техніки та схвалення організацій розробників та виробників авіаційної техніки. Навчальна програма розроблена з врахуванням вимог Наказу Державної авіаційної служби України від 26.04.2019 № 529.

Керівник проекту – доцент кафедри конструкції літальних апаратів АКФ, к.т.н. Святослав ЮЦКЕВИЧ.

За результатами тестування слухачі одержали сертифікати і висловили слова вдячності за змістовне наповнення курсів.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації НН ІНО.

Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.