Навчання фахівців авіаційних підприємств України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання фахівців авіаційних підприємств України

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти завершилось навчання чергової групи курсів підвищення кваліфікації за програмою «Пошукове, аварійно-рятувальне та протипожежне забезпечення польотів». На навчання прибули представники КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», МА «Івано-Франківськ», ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса», ДП «АНТОНОВ», ПОГ «Центральний аероклуб ТСО України ім. О.К. Антонова», ТОВ «КАВОК ЕЙР», Львівського авіаційно-спортивного клубу ТСО України, Авіакомпанії «АЗУР ЕЙР УКРАЇНА», ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти», Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України. Періодичність навчання регламентується програмою і становить 1 раз на 3 роки.

Керівник проекту – завідувач кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ, кандидат медичних наук, професор Батир Халмурадов. До проведення занять залучалися фахівці Державіаслужби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Слухачам курсів після завершення навчання були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.

Триває набір до наступної групи!

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.