Навчання інструкторського складу авіакомпанії «СКАЙАП». – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання інструкторського складу авіакомпанії «СКАЙАП».

Протягом листопада-місяця Навчально-науковим інститутом неперервної освіти на замовлення авіакомпанії «СКАЙАП» проведено навчальний курс «Людський фактор в авіації» та курс підготовки з методики викладання «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу» для інструкторського складу українського лоукостера.

Курси проводились на базі замовника з виїздом інструкторів університету. Навчальний процес курсу з людського фактору забезпечували викладачі факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Олена Кожохіна та Людмила Благая, інструкторського курсу – викладачі факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Інна Каряка та Людмила Доценко.

Слухачі курсів відзначили важливість проведення занять подібного рівня, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу, наявність актуальних та цікавих відеоматеріалів.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації ННІНО. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.