ННІНО запрошує до участі у роботі трьох підсекцій напряму «Управління та адміністрування в авіаційній галузі» ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції, здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчально-науковий інститут неперервної освіти НАУ запрошує 13 травня 2022 року до участі у роботі трьох підсекцій напряму «Управління та адміністрування в авіаційній галузі» ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції, здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»:

• «Перспективи публічного управління та адміністрування в авіаційній галузі»;
  • «Сучасні тенденції розвитку технологій управління»;
  • «Освітні інновації та управління людським фактором».

Реєстрація учасників триває.

Зареєструватись

Загальна інформація про конференцію, умови участі за посиланням:

Про конференцію

Робочі мови: українська, англійська.

Матеріали конференції – тези доповідей – будуть розміщені у Інституційному Репозитарії Національного авіаційного університету (НТБ НАУ)

Участь у роботі конференції безкоштовна.