Он-лайн засідання Науково-практичного семінару на тему: «Фундаментальні та прикладні дослідження в управлінні» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

12.02.2021 р. в рамках кафедри технологій управління Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету, було проведено он-лайн засідання Науково-практичного семінару студентів та викладачів Інституту на тему: «Фундаментальні та прикладні дослідження в управлінні». Зустріч розпочалася з вітального слова О.Поліщук – завідувачки кафедри технологій управління, професора кафедри Ю.Теслі, доцента кафедри А.Овсянкіна, старшого викладача кафедри В.Дубініної. Інформативними були виступи доповідачів – студентів 1 курсу ОС «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «адміністративний менеджмент» А.Джабінської щодо проблем мотивації персоналу, С.Логінса з питань удосконалення системи якості в авіакомпанії, студентів освітньої програми «управління проєктами» М.Бурякової на тему: «Ефективність застосування соціально-правового мобільного додатку «наші права»», Н.Канаан: «Аналіз ринкових передумов проєктного підходу до створення інформаційного сайту психологічної підтримки», О.Ошовського: «Ефективність впровадження інноваційних технологій в будівництві», Д.Фролова: «Особливості управління складними проєктами з розвитку «розумного міста»».

Он-лайн семінар надав можливість спілкування студентів з цільовою аудиторією та двостороннього інтерактивного обговорення актуальних та проблемних питань управління. Виступи учасників Науково-практичного семінару дали поштовх жвавій дискусії, в якій взяли участь усі присутні.

Учасники Семінару підвели підсумки засідання та окреслили напрями подальших досліджень.

Кафедра технологій управління ННІНО НАУ планує в подальшому проведення наукових заходів із залученням обдарованих та креативних студентів. Висловлюємо подяку всім, хто знайшов час, бажання та можливість долучитися до заходу, вважаємо його результати продуктивними, хочемо запевнити всіх учасників про нашу готовність співпрацювати – адже коли наші колеги та студенти приймають участь у таких науково-практичних заходах, долучаються до освітнього процесу – все це підвищує професійний рівень кожного, бо «Навчаючи – навчаємося!»