Організація участі студентів у Міжнародному онлайн-флешмобі Global Lesya Ukrainian 2021 – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Розпочався навчальний тиждень з інформаційної години завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ Грущинської Н.М. присвяченої 150-річчю з Дня народження Лесі Українки та організації участі студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Міжнародному онлайн-флешмобі Global Lesya Ukrainian 2021.