Паралельне навчання – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Національний авіаційний університет
Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Паралельне навчання студентів

Сучасний ринок праці потребує універсальних фахівців, здатних швидко вникати у поставлені завдання та оперативно приймати рішення, виконувати декілька завдань водночас.

Універсальність фахівців є характеристикою багатогранності їх професійних компетенцій, наприклад економіст, що володіє інформаційними та комунікаційними технологіями або інженер із знаннями в галузі менеджменту, маркетингу чи фінансів. Тому роботодавці все частіше віддають перевагу претендентам, які мають дві вищі освіти тому, що це свідчить про їх наполегливість, прагнення до знань та широту професійних компетенцій.

Для тих студентів, які вже зараз думають про своє майбутнє, оптимальним рішенням буде отримати два дипломи відразу, тобто отримати другу вищу освіту паралельно з першою.

Паралельна освіта – це чудова можливість додаткового навчання для студентів денної форми. У цьому випадку другу вищу освіту студент отримує заочно, при цьому розпочинає вчитися з другого курсу. Дисципліни, вивчені студентами за основною спеціальністю в тому ж обсязі, перезараховуються. Це дозволяє значно заощадити час та кошти і якнайшвидше приступити до побудови майбутньої перспективної кар’єри.

Головні переваги паралельного навчання за двома спеціальностями:
  • дві спеціальності за 4 роки навчання
  • економія коштів
  • перезарахування результатів навчання вже вивчених дисциплін
  • уміння економно і раціонально розподіляти свій час
  • розширення можливостей щодо обрання магістерських програм
  • більше друзів і знайомих, як у студента двох факультетів

Детальна інформація про паралельне навчання зазначена у п. 3.8. та п.7.8. Правил прийому до Національного авіаційного університету у 2020 році.

Довідки за тел.: (044) 406–74–34, (044) 406–71–09, (044) 406–73–49

Адреса: Національний авіаційний університет,
Навчально-науковий інституту неперервної освіти,
м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 014

Сайт: https://ino.nau.edu.ua/

Е-mail: ino@nau.edu.ua