Підписано угоду про співпрацю з тренінговим центром громадського об ҆єднання «AVC int.» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Директор і заступник директора ННІНО Ірина Дейнега і Валерія Ковач відвідала тренінговий центр Громадського об»єднання «AVC int.», наочно ознайомилися з напрямами діяльності організації. Результатом зустрічі і перемовин стало підписання рамкової угоди про співпрацю, яка передбачає курсову підготовку і підвищення кваліфікації фахівців індустрії безпеки (авіаційної галузі, галузі медицини, психології, економіки, фізичної безпеки тощо) на базі ННІНО НАУ.

Громадське об ҆єднання «AVC int.» має ряд міжнародних сертифікованих навчальних програм (США, Великобританія, Канада), до реалізації яких будуть залучені кращі фахівці ННІНО та інших структур НАУ.

На 08.08.2020 вже заплановано спільний захід Всеукраїнський Симпозіум «Безпека спортивних заходів». До участі у симпозіумі запрошені організатори спортивних заходів України, представники Національного авіаційного університету, Загонів Швидкого Реагування Товариства Червоного Хреста України, Кафедри загальної хірургії №2 Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця, Національної Академії Управління, ГО «Мотохелп», Київської аварійно-рятувальної служби та інші. Учасники симпозіуму та провідні фахівці України за напрямком безпеки зможуть презентувати себе, поділитися досвідом, розглянути актуальні питання та домовитися про співпрацю.