Підвищення кваліфікації персоналу авіакомпанії «Украерорух» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації персоналу авіакомпанії «Украерорух»

Підвищення кваліфікації персоналу авіакомпанії «Украерорух» Підвищення кваліфікації персоналу авіакомпанії «Украерорух» Підвищення кваліфікації персоналу авіакомпанії «Украерорух»В Навчально-науковому інституті неперервної освіти проведено курси підвищення кваліфікації за програмою«Безпека паливних баків повітряних суден» для фахівців інженерно-авіаційної служби авіакомпанії «Украерорух».

Програма курсу передбачала опрацювання питань із стратегії забезпечення безпеки паливних баків; впливувластивостей палив на безпеку паливних баків;мікробіологічного ураження палив; пожежної безпекипаливних баків; перспектив застосування альтернативних палив, а також було опрацьовано нормативні та регламентуючі документи.

Керівником проекту виступила професор кафедри екології ФЕБІТ, к. т. н. Олена Матвєєва.

Слухачі курсів відзначили важливість проведення занятьподібного рівня, високий науково-педагогічний рівень їх проведення, змістовність та пізнавальність тематичного курсу, наявність актуальних та цікавих відеоматеріалів.

Тож запрошуємо на курси всіх зацікавлених у підвищенні кваліфікації за запропонованою програмою!

Телефон для довідок: 406–70–34, email: kpk@nau.edu.ua