Підвищення кваліфікації інструкторського складу авіаційних підприємств – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації інструкторського складу авіаційних підприємств

З 28 по 30 вересня в Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбулися чергові курси підвищення кваліфікації за програмою «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу». Слухачі курсів – представники авіаційних підприємств України та Азербайджану: НБРЦА, Вовчанського агрегатного заводу, Авіакомпаній SkyUp Airlines, Зет Авіа, Авіа Союз, Ворлд Скай Авіейшн, Azerbaijan Airlines.
Програма курсів ставить за мету розкриття основ професійної педагогіки та методології викладання для фахівців авіаційних навчальних центрів у процесі викладацької діяльності. Періодичність навчання регламентується програмою і становить 1 раз на 2 роки.
Навчальний процес забезпечував професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій на чолі з професором, доктором педагогічних наук Лузік Ельвірою Василівною.
Запрошуємо на курси всіх зацікавлених у підвищенні кваліфікації за запропонованою програмою!
Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.