Ректор НАУ Максим Луцький відвідав з робочим візитом Казахський державний юридичний університет ім. М.С. Нарікбаєва – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький, проректор з організаційно-правової та безпекової діяльності Сергій Юлдашев, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олексій Михальченко, декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин відвідали Казахський державний юридичний університет імені М.С. Нарікбаева (КазДЮУ).

Під час зустрічі було розглянуто основні напрямки співпраці між університетами та їх структурними підрозділами, а саме:

• проведення наукових досліджень і впровадження їх результатів;
  • розробка і реалізація програм академічної мобільності (навчання, викладання);
  • підвищення кваліфікації фахівців та викладачів;
  • забезпечення спільних дослідницьких робіт та підготовка здобувачів у рамках роботи над кандидатськими та докторськими дисертаціями;
  • організація, проведення та участь у симпозіумах, конференціях, семінарах;

Окрім вищевказаних напрямків також була розглянута можливість реалізації програми подвійного диплому Факультету міжнародних відносин НАУ з Вищою школою права та Вищою школою економіки КазДЮУ.

Дізнатись більше на сайті НАУ