Розгляд кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр та інших науково-педагогічних працівників – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

За результатами засідання конкурсної комісії Національного авіаційного університету, що відбулося 1 червня 2021 року, попереднє обговорення та розгляд кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр та інших науково-педагогічних працівників відбудеться на засіданнях кафедр Навчально-наукового інституту неперервної освіти за графіком:

• 7 червня 2021 року – засідання кафедри управління професійною освітою
  • 8 червня 2021 року – засідання кафедри технологій управління
  • 9 червня 2021 року – засідання кафедри публічного управління та адміністрування

Початок кожного із засідань – об 11.00. Місце проведення – кабінет директора ННІНО (8–014).

Адміністрація ННІНО