Семінар-тренінг «Сучасні веб-сервіси для створення інтерактивних освітніх завдань» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

На базі кафедри публічного управління та адміністрування 24 травня 2023 року проведено навчально-методичний семінар-тренінг «Сучасні веб-сервіси для створення інтерактивних освітніх завдань».

Його проведення зумовлено необхідністю розробки гнучкої системи навчання, модифікації традиційних форм навчальної діяльності та впровадження інноваційних технологій для забезпечення освітнього процесу.

Мета семінару: аналіз сучасних веб-сервісів для створення інтерактивних освітніх завдань, їх апробація під час проведення навчальних занять.

Тренінг розроблено та проведено Оленою ФЕНДЬО, к.т.н., доцентом, завідувачем кафедри технологій управління ННІНО.

У ході тренінгу його учасники ознайомилися з такими сучасними цифровими інструментами для створення інтерактивних завдань, як Mentimetter, Kahoot, Wordwall, проаналізували особливості їх застосування в освітньому процесі в умовах воєнного стану в Україні.

Учасники тренінгу також обмінялися власним досвідом використання цих та інших цифрових технологій у процесі викладання навчальних дисциплін у галузі публічного управління та адміністрування.