Участь у Дні відкритих дверей – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Участь у Дні відкритих дверей

08 червня 2019 року Навчально-науковий інститут неперервної освіти, спільно із іншими підрозділами взяв участь у Дні відкритих дверей Національного авіаційного університету. Абітурієнтам, батькам, студентам, які цікавилися навчанням саме у ННІНО було надано вичерпну інформацію про спеціальності, освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка ОС бакалавр та ОС магістр, а також охарактеризовано умови отримання другої вищої освіти та підвищення кваліфікації фахівців для різних галузей виробництва та економіки.

1. Тож будемо сподіватися, що кращі випускники ЗСО та бакалаврату вищу та подальшу вищу освіту здобуватимуть саме у Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ, а свої практичні можливості у якості провідних фахівців завжди втілюватимуть на благо нашої держави!

Чекаємо на Вас завжди,

В ННІНО освіта – перспектива,

Щоб гідно по життю іти,

Почніть з ННІНО, це – всім властиво!

Участь у Дні відкритих дверейУчасть у Дні відкритих дверейУчасть у Дні відкритих дверейУчасть у Дні відкритих дверей