Участь у семінар “The 8th Workshop on Cloud Technologies in Education” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Участь у семінар “The 8th Workshop on Cloud Technologies in Education”

18 грудня 2020 р. під час семінару The 8th Workshop on Cloud Technologies in Education Попов Олександр, Ковач Валерія, Яцишин Анна, Артемчук Володимир, Коваленко Валентина та Яцишин Андрій представили результати колективного дослідження і поділилися досвідом застосування цифрових технологій для управління роботою Рад молодих вчених. Також, важливо відмітити співпрацю Рад молодих вчених різних установ, а саме: Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих учених при МОН України та Ради молодих вчених НАПН України. Сподіваємось на продовження співпраці щодо популяризації наукових досліджень залучення молоді до наукової галузі. Дякуємо організаторам семінару за можливість представити наші результати та поділитися досвідом!