Участь в круглому столі «Стратегія економічного розвитку Донбасу: територія війни чи територія розвитку?» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Участь в круглому столі  «Стратегія економічного розвитку Донбасу: територія війни чи територія розвитку?»

28 квітня 2021 року завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету, доктор економічних наук Грущинська Наталія Миколаївна взяла участь в круглому столі «Стратегія економічного розвитку Донбасу: територія війни чи територія розвитку?». На засіданні обговорювалась Стратегія економічного розвитку Донбасу до 2030 року, яку розробляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Стратегія зосереджена, в першу чергу, на потребах людей та територіальних громад, в яких вони проживають. Документ передбачатиме зміну в Донецькій та Луганській областях системи контролю державними органами щодо функції добровільного страхування відповідальності власників бізнесу, страхування політичних та військових ризиків для інвесторів та створення сприятливих інвестиційних умов загалом.