Управління безпілотними літальними апаратами у дії – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Управління безпілотними літальними апаратами у дії

У Навчально-науковому інституті неперервної освіти продовжується курсове навчання за програмою «Підготовка операторів безпілотних літальних апаратів». Наразі слухачі курсів проходять практичну підготовку по здійсненні фотозйомки, фотографуванню території та вчаться правильно обробляти отриманий матеріал.

Перше практичне заняття було проведено на базі Національного університету біоресурсів та природокористування. Тож щиро дякуємо колегам із факультету землевпорядкування НУБІП за плідну співпрацю у реалізації даної програми.

Далі на слухачів чекає цікаве продовження занять з практикою проведення відеозйомки, обробки та монтажу отриманих результатів.

Бажаємо слухачам цікавого та продуктивного навчання!