Відбулась відкрита лекція з дисципліни «Історія української державності і культури» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

1 березня 2021 року згідно графіку відбулась відкрита лекція професора кафедри публічного управління та адміністрування, к.і.н. Дейнеги І.І. для студентів денної форми навчання ОС «Бакалавр» з дисципліни «Історія української державності і культури». На відкритій лекції були присутні методист 1 категорії навчального відділу НАУ Дідківська Н.В., завідувач кафедри Грущинська Н.М., в.о.директора ННІНО, професор кафедри Михальченко О.А., доцент кафедри Ковач В.О., завідувач кафедри технологій управління, доцент Поліщук О.В.