Відбулось засідання ХХII МНПК здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Політ 2022. Сучасні проблеми науки

13 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулось засідання ХХII МНПК здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом:

«УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В АВІАЦІЙНІЙ ГАЛУЗІ»

Керівник секції – заступник директора ННІНО, д.е.н., професор Грущинська Н.М.
Керівник підсекції «Перспективи публічного управління та адміністрування в авіаційній галузі» – д.н.з держ.упр., в.о.зав.кафедри публічного управління та адміністрування Мельничук Л.М.
Керівник підсекції «Сучасні тенденції розвитку технологій управління» – к.е.н., доцент, зав. кафедри технологій управління Поліщук О.В.
Керівник підсекції «Освітні інновації та управління людським фактором» – д.пед.н., професор, зав. каф.управління людським фактором Сидорчук Л.

Програма конференції

Тези доповідей будуть розміщені в репозитарії НТБ НАУ