Відбулось засідання секції ННІНО: “Управління, адміністрування та психологічне забезпечення в авіаційній галузі” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

30 вересня 2022 року відбулось засідання секції Навчально-наукового інституту непервної освіти: «Управління, адміністрування та психологічне забезпечення в авіаційній галузі» X Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті -Безпека в авіації та космічні технології». З вітальним словом виступили директор ННІНО, к.тех.н. Слюняєв А.С., заступник директора, д.е.н, професор Грущинська Н.М, заступник директора, к.е.н., доцент Поліщук О.В. Участь прийняли представники кафедри публічного управління та адміністрування, кафедри технологій управління, кафедри управління людським фактором. В ході засідання були заслухані доповіді з презентаціями матеріалів, розроблені пропозиції та рекомендації.

Програма секції додається.

Програма секції