Відбувся IV студентський круглий стіл “Публічне управління та адміністрування: історична ретроспектива, особистості, сучасність” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

30 грудня 2021 року за ініціативи завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Грущинської Н.М. відбувся Четвертий студентський круглий стіл “Публічне управління та адміністрування: історична ретроспектива, особистості, сучасність”.
В ньому прийняли участь студенти денної та заочної форм навчання спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”.

Збірник матеріалів студентського круглого столу розміщено на сторінці “Наукова діяльність студентів” кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО НАУ.