Участь у стратегічній сесії – The Educational and Scientific Institute of Continuing Education

Участь у стратегічній сесії

З 9 по 11 квітня 2019 року викладачі, студенти та представники адміністративно-допоміжного складу на чолі із директором  Навчально-наукового інституту неперервної освіти Іриною Дейнегою взяли участь у Квітневій загальноуніверситетській стратегічній сесії, де визначалися основні пріоритети діяльності навчальних підрозділів університету. Протягом трьох днів обговорювалися та демонструвалися цінності, які відображає стратегічний курс Університету: національна свідомість та корпоративна культура; лідерство в інноваціях авіаційно-космічної галузі;  якість дотримання найвищих стандартів у науковій діяльності професорсько-викладацького складу та студентів; інклюзивність та різномаїття спільнот, які постійно навчаються і удосконалюються; прагнення до знань та опанування інноваційних технологій.

На пленарному засіданні 9 квітня, де відбулося урочисте відкриття сесії, прозвучала доповідь ректора НАУ Володимира Ісаєнка, у якій чітко були окреслені основні напрямки Стратегії розвитку Університету до 2030 року.

З вітальними словами до учасників звернулися: заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич; народний депутат України Костянтин Іщейкін; заступник голови наглядової ради НАУ Володимир Присяжнюк. Також прозвучали виступи науковців НАУ, тематично пов’язані із завданнями сесії. По завершенню пленарного засідання, роботу сесії було продовжено у секціях за відповідними  напрямками. Навчально-науковий інститут неперервної освіти працював у соціо-гуманітарній секції. На підсумковому пленарному засіданні першого дня роботи були виголошені пропозиції та рекомендації до проекту Плану дій з реалізації «Стратегії розвитку НАУ до 2030 р.».

10 квітня науково-дослідну діяльність у святково оформленому вестибюлі першого корпусу демонстрували студенти навчальних підрозділів. Наш Інститут представили: агентство «Публічне управління на чолі якості адміністративних послуг» (модератор – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, д. е. н., доцент Наталія Грущинська); інтелектуальний кампус «Інноваційна активність – запорука життєдіяльності підприємства» (модератор – завідувач кафедри управління професійною освітою, д. пед. н., професор Людмила Сидорчук) та презентація діяльності «Сучасний менеджер (управитель)» (модератор – викладач кафедри технологій управління Віра Дубініна).

11 квітня відбувся День відкритих дверей, на якому абітурієнти та їх батьки отримали фахові консультації щодо умов вступу та особливостей навчання за освітньо-професійними програмами від представників навчальних підрозділів НАУ; почули щирі слова вітання від ректора Володимира Ісаєнка та переглянули феєричний концерт, що підсумував плідну триденну роботу Квітневої загально університетської стратегічної сесії.