Навчально-науковий інститут неперервної освіти запрошує на дні відкритих дверей!!! – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Заходи відбудуться 01 червня та 25 червня 2020 року з 15:00 до 16:30 в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Доєднатися до зустрічі 01 червня 2020 року можна за посиланням.

Доєднатися до зустрічі 01 червня

Ідентифікатор конференції: 856 1887 1022.

Доєднатися до зустрічі 25 червня 2020 року можна за посиланням.

Доєднатися до зустрічі 25 червня

Ідентифікатор конференції: 836 9039 7035.

Програмою днів відкритих дверей передбачено:
  • Презентацію освітніх магістерських та бакалаврських програм Інституту
  • Інформування про форми та вартість навчання
  • Обговорення перспектив працевлаштування
  • Знайомство із програмами підвищення кваліфікації та перепідготовки

Під час зустрічей в режимі онлайн Ви дізнаєтесь про наукову діяльність та організацію дозвілля студентів, можливості паралельно отримати другу (іншу) вищу освіту та особливості вступу до магістратури, зокрема і на спеціальності, де не потрібно здавати ЗНО!!!

Абітурієнти та їх батьки під час онлайн зустрічей із завідувачами кафедр матимуть можливість ознайомитись з умовами навчання та отримати вичерпні відповіді стосовно омріяних спеціальностей.
На запитання, які хвилюють сучасних абітурієнтів та слухачів, будуть відповідати адміністрація Інституту, завідувачі кафедр та директори центрів.

Завітайте до нас та здійсніть свої мрії!!!