Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів

Центр проводить теоретичну та практичну підготовку судноводіїв малих/маломірних суден по наступним категоріям:

Назва курсу підготовки
Судноводій моторного суднаРайони плавання
довжина корпусу від 6м. до 24 м.внутрішні водні шляхи(ВВШ),
прибережні морські шляхи(ПМШ)
Судноводій вітрильного суднаРайони плавання
довжина корпусу до 8,5 м.
площа вітрил до 30 кв.м.
внутрішні водні шляхи(ВВШ),
прибережні морські шляхи(ПМШ)
довжина корпусу до 15 м.
площа вітрил до 80 кв.м.g>
внутрішні водні шляхи(ВВШ),
прибережні морські шляхи(ПМШ),
відкрите море (ВМ)
довжина корпусу до 24 м.
площа вітрил понад 80 кв.м.
внутрішні водні шляхи(ВВШ),
прибережні морські шляхи(ПМШ),
відкрите море (ВМ)

Підготовка проводиться у відповідності до Закону України «Про внутрішній водний транспорт» (стаття 5 п.3,4; стаття 41) , Резолюції № 40 Робочої групи Комітету по внутрішньому водному транспорту Європейської Економічної Комісії Організації Об’єднаних Націй «Міжнародне посвідчення на право керування прогулянковим судном» та «Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна» затвердженого Наказом Міністерства інфраструктури від 26.08.2014 № 413.

Після успішного закінчення навчання, слухачі отримують Свідоцтво центру та допускаються до проходження підтвердження кваліфікації (екзамен) у кваліфікаційній комісії Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України ( Морська адміністрація). Після успішного проходження екзамену Морська адміністрація видає ПОСВІДЧЕННЯ СУДНОВОДІЯ МАЛОГО/МАЛОМІРНОГО СУДНА у відповідності до Резолюції №40 Єврокомісії по внутрішньому водному транспорті при ООН «SERTIFICATE OPERATOR OF PLEASURE CRAFT».

Посвідчення отримують кандидати, які мають вік не молодше 18 років; мають чинний документ про придатність для управління транспортним засобом за станом здоров ‘я.

Теоретичний курс проводиться в навчальних аудиторіях НАУ або дистанційно (он-лайн на платформі ZOOM). Практичні навички з керуванням малим/маломірним судном слухачі отримують на вітрильних, вітрильно-моторних суднах. Слухачам надається методичний матеріал по темам курсу підготовки.

Практика керування вітрильним судном відбувається у період навігації на базі яхт-клубу НАУ «ПІВДЕННИЙ», на акваторії Канівського водосховища.

Додатково пропонуються програми з практики керування вітрильним судном на акваторіях Середземного моря (баребоут-чартер) –Туреччина, Греція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща.


Директор центру

Коніцула Тетяна Яківна тел.: +38099-047-90-37; e-mail: konitsula.t@gmail.com

Керівник проекту

Голембієвський Григорій Григорійович тел. +38067-447-36-83; e-mail: golembievsky.g@gmail.com

Контакти

03058 м.Київ, просп.Любомира Гузара 1.; тел.: +38067-447-36-83; е-mail: golembievsky.g@gmail.com