Навчання фахівців з технічного обслуговування повітряних суден. – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання фахівців з технічного обслуговування повітряних суден.

Проблематиці людського фактора в авіації присвячена програма триденного навчального курсу, який завершився в Інституті неперервної освіти. Слухачі курсів – представники Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу. Державне підприємство займається модернізацією літаків та входить у трійку найуспішніших авіаційних заводів  вітчизняного оборонпрому.

Програма навчального курсу передбачає опрацювання таких основних напрямів: характеристики працездатності і обмеження людини, соціальна психологія, фактори, що впливають на якість роботи, фізичне середовище, спілкування, людська помилка, ризики на робочому місці.

Заняття проводила старший викладач кафедри аеронавігаційних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Людмила Благая. Слухачі курсів відзначили змістовність тематичного курсу та актуальність презентаційних матеріалів.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО.

Телефон для довідок: (044)406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.