Відбулося засідання кафедри публічного управління та адміністрування – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулося засідання кафедри публічного управління та адміністрування

30 січня п.р. відбулося розширене засідання кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО за участі представників студентського самоврядування. Ключове питання порядку денного засідання – перегляд освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент в органах публічного управління». Старости навчальних груп представили результати обговорення в групах змісту ОПП та навчальних дисциплін. Прийнято спільне рішення оптимізувати в освітньо-професійних програмах перелік дисциплін економічного спрямування та продовжити роботу над постійним оновленням змісту навчальних дисциплін з акцентомпрактичного застосування теоретичних положень.