Курси для фахівців з авіаційного паливозабезпечення – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси для фахівців з авіаційного паливозабезпечення

На замовлення Державного підприємства «АНТОНОВ» в період з 13 по 20 червня 2023 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації за програмою «Сучасні технології авіаційного паливозабезпечення».

Курси розраховані на інженерно-технічний склад, лаборантів, техніків, операторів, заправників, які займаються експлуатацією об’єктів авіапаливозабезпечення, підготовкою палива до видачі, забезпеченням заправки повітряних суден на авіапідприємствах. Програма курсів складена з урахуванням Стандартів та Рекомендованої практики ІСАО (Doc 9977, Керівництво постачання цивільної авіації реактивним паливом).

Керівник проекту – професор кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ, к.т.н. Матвєєва Олена Львівна.

За результатами тестування слухачі одержали сертифікати.