Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр»

У День державної служби, 23 червня 2023 року, на кафедрі публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування ОПП «Публічне управління та адміністрування».

Кваліфікаційні роботи були присвячені актуальним питанням сьогодення, серед яких проблеми формування та реалізації антикорупційної політики, забезпечення інформаційної безпеки у сфері прав громадян, розвитку територіальних громад, інформаційного забезпечення управлінських рішень, формування позитивного іміджу державних службовців.

Екзаменаційна комісія відзначила достатньо високий рівень підготовки кваліфікаційних робіт, представлення й захисту здобувачами вищої освіти результатів своїх досліджень.

Вітаємо випускників з успішним проходженням підсумкової атестації!