Екскурсія для студентів в Навчальний ангар НАУ – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Екскурсія для студентів в Навчальний ангар НАУ

У рамках активної діяльності Студентської Ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО) студенти спеціальності «Публічне управління і адміністрування» відвідали Навчальний ангар Національного авіаційного університету (НАУ).

В ангарі студенти мали можливість ознайомитися з унікальними препарованими літаками та гвинтокрилами, а також відчути себе справжніми пілотами залізних птахів. Вони вивчали деталі та особливості літальних апаратів, сиділи в кабінах і переносились у світ неймовірних авіаційних вражень.

Під час екскурсії дізналися про безмежний світ авіації України, що стало поштовхом для обговорення подальшого розвитку цієї галузі у післявоєнний період.

Від імені студентства ННІНО висловлюємо щиру подяку керівнику Навчального Ангару НАУ, який щиро та люб’язно провів студентам екскурсію, поділився з нами своїми знаннями та специфікою літаків та гелікоптерів, зробивши цей день для нас незабутнім.