Відбулась зустріч студентів Навчально-наукового інституту неперервної освіти з Радою молодих учених НАН України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

27 березня 2024 року у рамках роботи постійнодіючого науково-практичного семінару для студентів «Науково-дослідницька діяльність студентів» відбулась зустріч студентів Навчально-наукового інституту неперервної освіти з Радою молодих учених НАН України.

Голова Ради КОВАЧ ВАЛЕРІЯ, випускниця Національного авіаційного університету, розповіла про Національну академію наук України, її структуру та діяльність.

Разом зі студентами молоді науковці Академії обговорили та подискутували:
-чи може існувати одне без одного якісна освіта і наукові дослідження та яка роль науки і науковців у інноваційному розвитку економіки і держави в цілому.

З членами Ради молодих учених НАН України обговорено питання щодо підписання Меморандуму про співпрацю і запрошено наших студентів на практику і стажування до Академії наук.

Зустріч пройшла у теплій, дружній і творчій обстановці.

Щиро дякуємо НАН України за плідну співпрацю.