Пройшла онлайн зустріч, присвячена питанням виготовлення та застосування FPV-дронів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

17 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету пройшла цікава онлайн зустріч, присвячена питанням виготовлення та застосування FPV-дронів. Студенти НАУ разом з викладачами мали нагоду ознайомитися із сучасними можливостями їх використання.

Гостем заходу був Юрій Ганусяк, відомий розробник ударних безпілотних літальних апаратів коптерного типу, пілот FPV та виробник акумуляторів для різних типів БПЛА.

Зустріч стала чудовою нагодою для обміну досвідом та отримання цінних знань від експерта галузі.

Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері, її учасники збагатилися новими знаннями та мали можливость поспілкуватися з фахівцем досить актуальної нині сфери діяльності. Національний авіаційний університет продовжує підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток та популяризацію сучасних технологій у сфері БАС.