Відбувся спільний профорієнтаційний захід ННІНО – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбувся спільний профорієнтаційний захід ННІНО

19.09.2019 р. відбувся спільний профорієнтаційний захід ННІНО та школи І-ІІІ ступенів №37 м. Києва, який передбачав екскурсію до Музею НАУ та навчального Ангару НАУ учнями 6 та 10 класів.

Під час заходу школярам були представлені освітні можливості Інституту, перспективи кар’єрного зростання, вони ознайомилися з історією НАУ і розвитком авіаційної галузі України. Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО Мілетич О.О. та Петленко І.В. запросили школярів до участі у заходах, запланованихШколою молодого публічного управлінця.

Співпраця  зі школою І-ІІІ ступенів №37 м. Києва буде продовжена.

Відбувся спільний профорієнтаційний захід ННІНО Відбувся спільний профорієнтаційний захід ННІНО