Календарний план засідань науково-методично-редакційної ради (НМРР) – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Календарний план засідань
науково-методично-редакційної ради (НМРР) ННІНО
на 2023–2024 н. р.

№ з/пДата проведенняПорядок деннийВідповідальні особи за підготовку питання
1Вересень1. Про затвердження плану роботи науково-методично-редакційної ради (НМРР) ННІНО на 2023–2024 н. р.Грущинська Н.М.
2. Про методичне забезпечення кафедр до 2023–2024 н. р.Грущинська Н.М.
Фендьо О.М.
3. Про затвердження плану підготовки рукописів наукової і навчальної літератури ННІНО на 2023-2024 н.р.Завідувачі кафедр
4. Про затвердження обраних здобувачами ОС магістр вибіркових дисциплін на етапі 1 за кожною освітньою програмоюЗавідувачі кафедр
2Листопад1. Про якість підготовки здобувачів вищої освіти на першому бакалаврському рівні вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»Полухіна Н. М.
Мельничук Л.М.
2. Про методичне забезпечення дисциплін нормативної і варіативної складової ОПП кафедр.Сидорчук Л. А.
Поліщук О.В.
3. Про особливості організації та проходження практичної підготовки студентів Інституту.Мельничук Л.М.
Фендьо О.М.
4. Про результати виконання зауважень, отриманих в ході внутрішнього аудиту у червні 2023 рокуМельничук Л.М.
Фендьо О.М.
3Січень1. Стан та перспективи науково-дослідницької діяльності студентів ОС «Магістр», ОС «Бакалавр»Грущинська Н.М.
Фендьо О.М.
2. Впровадження результатів наукової роботи і міжнародного співробітництва в навчально- виховний процес.Грущинська Н.М.
Поліщук О.В.
Фендьо О.М.
3. Рекомендації до друку.Ковтун М.В.
4Березень1. Актуальні проблеми при підготовці до видання навчальної і науково-методичної літератури.Грущинська Н.М.
Мельничук Л.М.
2. Про підвищення кваліфікації науково-педагогічного складу Інституту.Грущинська Н.М.
Поліщук О. В.
Мельничук Л.М.
3. Рекомендації до друкуКовтун М.В.
5Травень1. Формування культури студента в освітньому середовищі вищого навчального закладу, робота студентських гуртків.Куратори навчальних груп
Фендьо О.М.
2. Стан і перспективи розвитку курсів підвищення кваліфікації в Інституті.Шинкарчук М. В.
Зосименко О. І.
3. Про способи організації сертифікованого навчання студентів як засіб підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.Маліновська Н. М.
4. Рекомендації до друку.Ковтун М.В
6Червень1. Проблеми та перспективи навчального процесу з використанням технологій дистанційного навчання.Поліщук О.В.
Фендьо О.М.
2. Про підсумки роботи НМРР Інституту у 2023–2024 н. р. і заходи щодо її покращення.Грущинська Н.М.
Ковтун М.В.
3. Рекомендації до друкуКовтун М.В.