Успішний захист магістерських робіт – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Успішний захист магістерських робіт

Захист конфліктологів

26 лютого 2020 року на кафедрі управління професійною освітою Навчально-наукового інституту неперервної освіти відбулися захисти дипломних робіт студентів-магістрів спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Конфліктологія та практична медіація». Екзаменаційна комісія працювала під головуванням Антоніни Грись – завідувачки лабораторією психології соціально дезадаптованих неповнолітніх Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН, доктора психологічних наук, професора.

Захист конфліктологів

На захист було представлено роботи, присвячені актуальним питанням конфліктології та медіації. Комісія, до складу якої увійшли Людмила Сидорчук – завідувачка кафедри управління професійною освітою, д. пед. н., професор; Олена Дубчак – доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ, к. психол. н. та Інна Каряка – доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ, к. психол. н., відзначила кращих випускників та їх роботи, а саме:

Захист конфліктологів

• Катерину Нікітьонок – робота на тему «Фасилітація як механізм врегулювння конфліктів в організації» (науковий керівник Ірина Зубіашвілі – провідний науковий співробітник лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН, к. психол. н.);
  • Миколу Ісаченка – робота на тему «Медіація як засіб вирішення конфліктів у освітньому середовищі» (науковий керівник Людмила Сидорчук – завідувач кафедри УПО, д. пед. н., професор);
  • Вікторію Ткач – робота на тему «Психологічні особливості конфліктологічної компетентності особистості в авіаційній галузі» (науковий керівник Ірина Зубіашвілі – провідний науковий співробітник лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН, к. психол. н.).

Захист конфліктологів

Загалом, результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад кафедри управління професійною освітою ННІНО НАУ готує за освітньо-професійною програмою «Конфліктологія та практична медіація» висококваліфікованих магістрів спеціальності 053 «Психологія», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!