Готуємо операторів безпілотних літальних апаратів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Готуємо операторів безпілотних літальних апаратів

16 червня 2020 року відбулася зустріч адміністрації Навчально-наукового інституту неперервної освіти із заступником директора науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж» М. Фізюком та директором ТОВ «Дронаріум» Р. Беляєвим.

У ході зустрічі обговорювалися напрями подальшої співпраці та, зокрема, організація курсів підготовки операторів безпілотних літальних апаратів на базі ННІНО НАУ.
Першою групою навчання за зазначеною програмою стане група учасників ООС, направлених Солом’янською спілкою УБД АТО та ООС м. Києва.

По завершені зустрічі у ННІНО зібралися майбутні слухачі курсу, яким представили керівника проєкту та ознайомили із навчальною програмою даного курсу.

Сподіваємось, що і в подальшому ННІНО зможе таким чином допомагати готувати висококласних фахівців для розвитку вітчизняної безпілотної авіації.