Навчання фахівців аеродромних служб – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання фахівців аеродромних служб

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти завершилися двотижневі курси підвищення кваліфікації за програмою «Аеродромне забезпечення польотів» для фахівців аеродромних служб авіаційних підприємств України, Грузії та Білорусі. Слухачами курсів були представники ДП МА «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт Житомир ім. С.П. Корольова «ТОВ «Акорд», КП ХОР «Херсонські авіалінії», КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», ДП «АНТОНОВ», Авіакомпанії «Озерне-Житомир», ТОВ «Нью Системс АМ», КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», ДП «НАРП», військової частини № 2269, РУП «Белаеронавігація», ТОВ «Об’єднання аеропортів Грузії».

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України і передбачає ознайомлення слухачів з практикою сертифікації аеродромів згідно нових нормативних документів, відповідно до вимог ICAO та EASA, опрацювання актуальних питань технічної експлуатації аеродромів.

Крім викладацького складу університету, до проведення занять були залучені представники Державіаслужби України та Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. Слухачі курсів разом з викладачами провели виїзне заняття в аеропорту Бориспіль, де ознайомилися з матеріально-технічною базою аеродромної служби, її структурою та організацією роботи. Із зацікавленням слухачі ознайомилися з експозицією Музею НАУ.

За результатами тестування були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації НН ІНО.
Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.