Відбулась ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2021» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

30 листопада 2021 року відбулась ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2021», серед організаторів конференції Навчально-науковий інститут непервної освіти Національного авіаційного університету, зокрема кафедра публічного управління та адміністрування. Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, д.н.н., професор Грущинська Наталія Миколаївна виступила з вітальною промовою, Студенти кафедри публічного управління та адміністрування з доповідями.