Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток системи управління: підприємство, регіон, держава». – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

29 червня 2022 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток системи управління: підприємство, регіон, держава». За підтримки директора ННІНО, к.тех.н. Слюняєва Артема Сергійовича, заступника директора ННІНО, д.е.н., професора Грущинської Наталії Миколаївни до конференції долучені зарубіжні учені, науковці з міст України: Львів, Херсон, Чернівці. Організаторами конференції були кафедра технологій управління під керівництвом завідувача, к.е.н, доцента Поліщук Оксани Володимирівни, кафедра публічного управління та адміністрування під керівництвом в.о.завідувача д.н.з держ.упр. Мельничук Лариси Михайлівни, кафедра управління людським фактором на чолі із завідувачкою, д.пед.н., професором Сидорчук Людмилою Андріївною; науково-педагогічні працівники, студенти, слухачі. До роботи конференції були долучені стейкхолтери ННІНО, члени Ради роботодавців Гаврилов Є.П., Журавльов М.О.

За результатами конференції підготовлено електронний збірник тез та сертифікати участі.

Програма Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток системи управління: підприємство, регіон, держава»