Круглий стіл «Сучасні виклики та перспективи розвитку публічного управління в Україні». – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Кафедра публічного управління та адміністрування ННІНО НАУ запрошує до участі у круглому столі до Дня Науки на тему «Сучасні виклики та перспективи розвитку публічного управління в Україні». Основними доповідачами запрошені молоді вчені – докторанти та аспіранти.

Під час круглого столу планується розглянути актуальні питання теорії і практики публічного управління в Україні та світі, зокрема в контексті сучасних викликів, пов’язаних з російською військовою агресією проти України, євроінтеграційними процесами та перспективами відновлення та розвитку української держави.

Дата та час заходу: 16.05.2024 р. о 14.00.

Формат проведення: онлайн.

Посилання до приєднання: https://meet.google.com/ecp-cjbk-kup.