Курси інспекторів з безпеки польотів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Курси інспекторів з безпеки польотів

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти з 17 по 28 лютого 2020 р. відбулися чергові курси підготовки та курси підвищення кваліфікації інспекторів з безпеки польотів за програмою «Розслідування авіаційних подій та інцидентів».

Цього разу на навчання прибули представники Управління регулювання діяльності державної авіації Міноборони України, Міжнародних аеропортів «Львів», «Рівне», «Дніпропетровськ», «Житомир», Авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України» та «Елерон», Страхових компаній «УВСК» та «УСБК», ТОВ «Об’єднання аеропортів Грузії».

Курси інспекторів з безпеки польотів

Програмою курсів передбачено розглядання основних питань з аналізу причин-факторів авіаційних подій та інцидентів, вимог ІСАО щодо безпеки польотів, організації розслідування авіаційних подій та інцидентів, профілактичної діяльності експлуатантів щодо їх попередження та забезпечення безпеки польотів, інспектування авіаційної діяльності з урахуванням вимог, положень і рекомендацій, які містяться у нормативних, інструктивних і методичних документах ЦА України та документах ІКАО, EASA.

Курси інспекторів з безпеки польотів

Керівник проекту: кандидат технічних наук, професор Давиденко Михайло Федорович. Крім професорсько-викладацького складу університету, до проведення занять залучалися фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами (НБРЦА).

Курси інспекторів з безпеки польотів

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34,

e-mail: kpk@nau.edu.ua.